Bevestiging en intrede Folkert de Jong

Van harte nodigen we jullie uit voor de allereerste dienst van ds. Folkert de Jong in onze gemeente in Aalten op zondag 7 oktober om 15.00 uur in de Zuiderkerk.

Na een periode van zoeken is daarmee de vacature in het predikantenteam vervuld. Wij hopen dat Folkert en zijn gezin zich snel thuis zullen voelen in onze kerk en ook in Aalten. Wij zien uit naar een vruchtbare samenwerking en veel mooie diensten.

De bevestiging wordt gedaan door Riemer Faber. Daarna zal Folkert de Jong de dienst verder voortzetten. Het thema is ‘Hoopvol op weg’. Muzikale medewerking is er van gospelband Amio en organist Harry van Wijk. Er is kindernevendienst en kinderoppas. Vanaf 14.30 uur staat de koffie klaar en ook na de dienst is er gelegenheid om na te praten onder het genot van een kopje koffie of thee.

Allen van harte welkom.