Kerkdiensten PG Bredevoort bijwonen

Kerkdiensten in Bredevoort bijwonen

Het moderamen van de Protestantse Gemeente Bredevoort komt 29 juli bij elkaar om te kijken hoe we ‘gewone kerkdiensten’ in Bredevoort kunnen opstarten, wanneer we ermee beginnen, hoeveel mensen er mogen komen, waar die zich moeten aanmelden en of we kunnen zingen bij die gelegenheid.

Tussentijdse berichten hierover zullen we laten weten via de mededelingen van de online kerkdiensten in Aalten, de app van de P.G. Bredevoort, de website www.pkn-bredevoort.nl/ en de website van KerkVenster en eventueel Aalten Vooruit.

Het moderamen.

 

Kerktelefoon PG Bredevoort

 Hoewel diensten tegenwoordig heel vooruitstrevend gestreamd worden vanuit Aalten, kunnen ze ook nog steeds beluisterd worden met de kerktelefoon. Dat is eenvoudiger te bedienen en er is geen computer voor nodig. Er zijn er in onze gemeente nog een aantal over om te gebruiken. Wilt u, nu u voorlopig nog niet naar de kerk kunt komen, er een gratis lenen en bent u lid van de gemeente Bredevoort, belt u dan met Henk Luimes, tel. 0543-471154.